CES 2024: 9 ekscytujących premier technologicznych

Przezroczysty telewizor, smartfon składany w obie strony i cała masa rozwiązań na bazie AI. Oto najciekawsze pomysły, które pojawiły się na targach CES 2024 w Las Vegas.

CES 2024: 9 ekscytujących premier technologicznych

Coroczne targi CES w Las Vegas to prawdziwe święto technologii, podczas którego wszystkie liczące się firmy z branży wytaczają najcięższe działa i prezentują światu swoje najlepsze pomysły. I choć tegoroczna odsłona konferencji – bez większych zaskoczeń – została zdominowana przez kreatywne rozwiązania wykorzystujące AI, to jednak pojawiło się na niej także sporo innych innowacji. Poniżej zebraliśmy najciekawsze z nich.

LG – pierwszy na świecie przezroczysty telewizor OLED

Jedną z najgorętszych premier podczas CES 2024 bez wątpienia był pierwszy na świecie niemal w pełni przezroczysty telewizor LG Signature OLED T. Urządzenie wyposażone w jest w 77-calowy ekran OLED o rozdzielczości 4K, który w trybie uśpienia de facto przypomina szybę.

Dopełnieniem niesamowitego efektu jest technologia bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku, która sprawia, że telewizor „płynnie harmonizuje się z otoczeniem”. LG Signature OLED T zdobył pięć nagród CES 2024 Innovation Awards, w tym wyróżnienie Best of Innovation.

– Przezroczysty ekran OLED firmy LG pozostawia klientom większą swobodę w kształtowaniu ich przestrzeni życiowych. Ta innowacja tworzy nowe możliwości, zwiastując ekscytującą przyszłość branży telewizyjnej – przekonywał podczas CES Hyoung-sei Park, prezes LG Home Entertainment Company.

Uzyskaj pełny dostęp do magazynu

Zarejestruj się bezpłatnie, by uzyskać dostęp do całości tego artykułu.

Zarejestruj się
Masz już konto?

Świetnie! Twoja rejestracja się powiodła.

Witaj z powrotem!

Twoja rejestracja w Digitized - magazyn dla ludzi w cyfrowym świecie zakończyła się sukcesem.

Sukces! Sprawdź swoje konto e-mail w poszukiwaniu magicznego linku do logowania.

Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.

Twoje informacje rozliczeniowe nie zostały zaktualizowane.