Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Digitized - magazyn dla twórców i użytkowników nowych technologii, które zmieniają naszą rzeczywistość. Przyglądamy się jej z zaciekawieniem i otwartością, ale nie bez sceptycyzmu. Współpracujemy z teoretykami i praktykami branży z całego świata. Działamy w Polsce. Zależy nam na popularyzacji szerokiej gamy zagadnień związanych z postępującą cyfryzacją. Zbieramy dla Was najważniejsze informacje i prezentujemy je nie tylko rzetelnie, ale też zrozumiale. Jesteśmy inkluzywni.

Tworzymy artykuły dostępne zarówno dla tych, którzy w świecie nowych technologii poruszają się swobodnie, jak i dla tych, których on onieśmiela. Koncentrujemy się na sposobach wykorzystania najnowszych rozwiązań w biznesie, ale nie tylko. Dostarczamy wiedzy przydatnej w zmienianiu świata na lepszy – zarówno na poziomie firmy jak i indywidualnego doświadczenia każdego z nas.

Chcemy wspierać, tłumaczyć i inspirować. Chcemy to robić z Wami!

Poznaj nasz zespół redakcyjny

Jakub Rusak

Redaktor naczelny Digitized. Z dziennikarstwem związany prawie jedną trzecią swojego życia; pracował dla polskich wydań magazynów Playboy, CKM i Esquire oraz serwisów Well.pl i naTemat.pl. Prywatnie poszukiwacz sensu w bezsensie i ładu pośród entropii. Lubi mądre słowa.

Zobacz 99 materiały/ów
Kacper Ponichtera

Dziennikarz i muzyczny promotor, który od ponad 10 lat odpowiada za animowanie nocnego życia Warszawy. Prowadzi autorską audycję „Noc Rezydentów” na antenie Polskiego Radia. Aktualnie zajmuje się nowymi technologiami i tematyką biznesową.

Zobacz 94 materiały/ów
Karina Orzechowska

Absolwentka dziennikarstwa, od lat ściśle związana z copywritingiem. Specjalistka w obszarze content marketingu. Inspiracją są dla niej światowe trendy i podróże, a równowagę i harmonię odnajduje w praktykach jogi. Dusza artystki i pasjonatka wnętrz. Szczególnie upodobała sobie styl modernistyczny.

Zobacz 73 materiały/ów

Świetnie! Twoja rejestracja się powiodła.

Witaj z powrotem!

Twoja rejestracja w Digitized - magazyn dla ludzi w cyfrowym świecie zakończyła się sukcesem.

Sukces! Sprawdź swoje konto e-mail w poszukiwaniu magicznego linku do logowania.

Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.

Twoje informacje rozliczeniowe nie zostały zaktualizowane.