Digitized na Web Summit 2023!

Już 13 listopada w Lizbonie rozpocznie się piętnasta edycja Web Summit, jednych z największych targów biznesowo-technologicznych na świecie. Na miejscu zobaczycie także stoisko Digitized.

Digitized na Web Summit 2023!

Spotkajmy się w Lizbonie! W dniach 13-16 listopada nasza redakcja znajdzie się w samym centrum biznesowo-technologicznych wydarzeń Europy podczas piętnastej edycji konferencji Web Summit.

Naszym głównym celem wizyty w stolicy Portugalii jest promocja Digitized jako nowoczesnej, multimedialnej platformy medialnej, składającej się z niniejszego magazynu oraz platformy Digitized.plus. Projekty te są częścią szerszej inicjatywy o nazwie Digitized.im, której celem jest wspieranie zaufanych twórców i twórczyń w produkcji i dystrybucji ich pracy za pomocą inteligentnych narzędzi i najnowocześniejszych rozwiązań AI.

– Z dumą informuję, że właśnie uruchomiliśmy wielojęzyczną platformę Digitized.plus z otwartym dostępem demonstracyjnym z okazji zbliżającego się Web Summit 2023. Dostępne są tam treści z magazynu Digitized z wygenerowanymi przez AI tłumaczeniami i nagraniami lektorskimi w sześciu językach: angielskim, francuskim, włoskim, portugalskim, hiszpańskim i niemieckim. Naszym zdaniem tak właśnie będzie wyglądać przyszłośc mediów – tłumaczy Bartosz Duchiński, partner zarządzający w MU Group oraz inicjator projektu Digitized.im.

O szczegółach tej inicjatywy szerzej będziemy opowiadać także w dniu 14 listopada na stoisku Digitized podczas Web Summit 2023. Zapraszamy!

Web Summit 2023: relacje redakcji Digitized

Podczas Web Summit nie zamierzamy jednak wyłącznie promować naszego magazynu. Chcemy także zapewnić naszym czytelnikom i czytelniczkom garść unikatowych treści, które pomogą im lepiej rozumieć współczesne trendy technologiczno-biznesowe.

Spodziewajcie się więc relacji, rozmów z uczestnikami i uczestniczkami, zdjęć, filmów i zestawień na bieżąco przygotowywanych przez nasz zespół redakcyjny. Materiały dotyczące Web Summit będą sukcesywnie ukazywać się na łamach magazynu Digitized i w naszych mediach społecznościowych od 14 listopada.

Bądźcie z nami!

)

Świetnie! Twoja rejestracja się powiodła.

Witaj z powrotem!

Twoja rejestracja w Digitized - magazyn dla ludzi w cyfrowym świecie zakończyła się sukcesem.

Sukces! Sprawdź swoje konto e-mail w poszukiwaniu magicznego linku do logowania.

Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.

Twoje informacje rozliczeniowe nie zostały zaktualizowane.