Startupowy prezentownik. PFR Ventures wybiera najciekawsze prezenty od polskich startupów

Zespół PFR Ventures przygotował z okazji tegorocznych mikołajek zestawienie produktów i usług polskich startupów B2C, które mogą sprawdzić się jako świąteczne prezenty. Co znajduje się na liście?

Startupowy prezentownik. PFR Ventures wybiera najciekawsze prezenty od polskich startupów

„Co roku przeglądam bazę naszych spółek portfelowych, aby znaleźć inspiracje na upominki dla pracowników PFR Ventures. Stwierdziłem, że w tym roku taką listą podzielimy się szerzej. W efekcie powstał »Start-upowy Prezentownik«” – napisał na LinkedInie Maciej Polak, Communications Manager w PFR Ventures.

„Na liście znajdziecie start-upy działające w modelu B2C, których produkty lub usługi mogą stanowić przyjemny upominek lub zwyczajnie pomogą Wam w świątecznym rozgardiaszu. Część z firm podzieliła się też kodami rabatowymi!” – dodał.
Startupowy Prezentownik, fot. screen, PFR Ventures

W Startupowym Prezentowniku znajduje się łącznie ponad pięćdziesiąt pozycji, wśród których dominują przede wszystkim kosmetyki i suplementy diety, książki, meble i wyposażenie wnętrz czy zabawki dla zwierząt. Startupy mają też możliwość dopisania swoich produktów lub usług do listy, jeśli uznają, że mogłyby się sprawdzić jako świąteczne upominki.

PFR Ventures planuje także cykl artykułów i wywiadów związanych z tematami okołoświątecznymi.

)

Świetnie! Twoja rejestracja się powiodła.

Witaj z powrotem!

Twoja rejestracja w Digitized - magazyn dla ludzi w cyfrowym świecie zakończyła się sukcesem.

Sukces! Sprawdź swoje konto e-mail w poszukiwaniu magicznego linku do logowania.

Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.

Twoje informacje rozliczeniowe nie zostały zaktualizowane.