AMD od kuchni - rozmowa z Miłoszem Białasem

Układy generatywnej sztucznej inteligencji, FSR oraz Ryzen Z1 Extreme w ASUS ROG Ally - między innymi o to pytamy Miłosza Białasa, Senior Developer Relations Managera w AMD. Bo lubimy wiedzieć więcej.

AMD od kuchni - rozmowa z Miłoszem Białasem

Zacznijmy od samego początku. Co należy do Twoich obowiązków na stanowisku Senior Developer Relations Managera i jak na co dzień wygląda Twoja praca?

Moje obowiązki w AMD w pewnym zakresie zdradza nazwa samego stanowiska – jestem odpowiedzialny za tworzenie i pielęgnowanie relacji z developerami, czyli twórcami gier wideo w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nie wątpię, że zapytasz czym właściwie są wspomniane relacje. 

Trafiłeś idealnie.

Otóż wszystko zaczyna się od zapoznania się z danym developerem, który po podpisaniu umowy o poufności dzieli się ze mną informacjami na temat tworzonych projektów, o planach produkcyjnych i promocyjnych, określa potrzeby technologiczne i sprzętowe oraz zdradza jakie stoją przed jego zespołem wyzwania lub przeszkody przy realizacji projektu.

A jaka w tej relacji jest Twoja rola?

Z mojej strony przedstawiam nasze obecne i przyszłe produkty oraz technologie, które developerzy mogą zaimplementować w grach oraz opowiadam o ogólnym zakresie wsparcia, jakie możemy zaoferować ze swojej strony.

Uzyskaj pełny dostęp do magazynu

Zarejestruj się bezpłatnie, by uzyskać dostęp do całości tego artykułu.

Zarejestruj się
Masz już konto?

Świetnie! Twoja rejestracja się powiodła.

Witaj z powrotem!

Twoja rejestracja w Digitized - magazyn dla ludzi w cyfrowym świecie zakończyła się sukcesem.

Sukces! Sprawdź swoje konto e-mail w poszukiwaniu magicznego linku do logowania.

Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.

Twoje informacje rozliczeniowe nie zostały zaktualizowane.