AMD od kuchni - rozmowa z Miłoszem Białasem

Układy generatywnej sztucznej inteligencji, FSR oraz Ryzen Z1 Extreme w ASUS ROG Ally - między innymi o to pytamy Miłosza Białasa, Senior Developer Relations Managera w AMD. Bo lubimy wiedzieć więcej.

AMD od kuchni - rozmowa z Miłoszem Białasem

Zacznijmy od samego początku. Co należy do Twoich obowiązków na stanowisku Senior Developer Relations Managera i jak na co dzień wygląda Twoja praca?

Moje obowiązki w AMD w pewnym zakresie zdradza nazwa samego stanowiska – jestem odpowiedzialny za tworzenie i pielęgnowanie relacji z developerami, czyli twórcami gier wideo w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nie wątpię, że zapytasz czym właściwie są wspomniane relacje. 

Trafiłeś idealnie.

Otóż wszystko zaczyna się od zapoznania się z danym developerem, który po podpisaniu umowy o poufności dzieli się ze mną informacjami na temat tworzonych projektów, o planach produkcyjnych i promocyjnych, określa potrzeby technologiczne i sprzętowe oraz zdradza jakie stoją przed jego zespołem wyzwania lub przeszkody przy realizacji projektu.

A jaka w tej relacji jest Twoja rola?

Z mojej strony przedstawiam nasze obecne i przyszłe produkty oraz technologie, które developerzy mogą zaimplementować w grach oraz opowiadam o ogólnym zakresie wsparcia, jakie możemy zaoferować ze swojej strony.

Świetnie! Twoja rejestracja się powiodła.

Witaj z powrotem!

Twoja rejestracja w Digitized - magazyn dla ludzi w cyfrowym świecie zakończyła się sukcesem.

Sukces! Sprawdź swoje konto e-mail w poszukiwaniu magicznego linku do logowania.

Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.

Twoje informacje rozliczeniowe nie zostały zaktualizowane.