Mateusz Czerwiński

Mateusz Czerwiński
Pisał do różnych, zarówno cyfrowych, jak i papierowych mediów. Niektóre sam założył, inne opuścił z premedytacją. Bywał cytowany i sam cytował. Wieść gminna niesie, że dobrze dogaduje się z mikrofonem ale jeszcze lepiej z prompterem. Kocha cyfrowe światy i docenia moc technologii użytkowej. Na co dzień walczy o lepsze marketingowo jutro.
Polecane materiały
Lista materiałów: (7)

Jak marki niegamingowe wykorzystują gry do promocji samych siebie? Czy robią to dobrze i czy wraz z kolejnymi aktywacjami skoncentrowanymi wokół uwagi graczy wzrasta świadomość społeczna brandów? Sprawdźmy!

Jak zacząć pracę w polskim gamedevie? Czy rzeczywiście jest to kraina mlekiem i miodem płynąca i jakie rady mają dla was osoby związane z branżą od lat? Przyglądamy się pracy w polskim segmencie rynku gier i podpowiadamy, jak w nim zaistnieć.

Choć jest więcej wart niż Netflix, Instagram i Disney razem wzięte, to prawdopodobnie nawet nie wiecie, że korzystacie z jego usług. I nic dziwnego, ponieważ chiński gigant technologiczny Tencent chce, by tak pozostało.

Patrząc przez pryzmat biznesu, realizacji projektów, zarządzania zespołem, planowania budżetu i wyznaczania korporacyjnych celów, przeciętny użytkownik internetu nie jest w stanie dostrzec tam choćby odrobiny gier. To iluzja. Te bowiem otaczają nas zewsząd.

Istnieją gry, które podejmują trudne społecznie tematy, takie jak krzywdzące ideologie, nierówności, uzależnienia, problemy ekologiczne czy zdrowie psychiczne. Bawiąc uczą. To gry zaangażowane społecznie, które rzadko przebijają się do świadomości szerokiego odbiorcy. A powinny.

Układy generatywnej sztucznej inteligencji, FSR oraz Ryzen Z1 Extreme w ASUS ROG Ally - między innymi o to pytamy Miłosza Białasa, Senior Developer Relations Managera w AMD. Bo lubimy wiedzieć więcej.

Technologia VR kojarzy się z grami wideo, ale przenika coraz więcej dziedzin życia. VR wspiera procesy terapeutyczne i czyni edukację atrakcyjną nawet dla znudzonej szkołą młodzieży. Lista zastosowań tej technologii zdaje się nie mieć końca i stale rośnie.

Świetnie! Twoja rejestracja się powiodła.

Witaj z powrotem!

Twoja rejestracja w Digitized - magazyn dla ludzi w cyfrowym świecie zakończyła się sukcesem.

Sukces! Sprawdź swoje konto e-mail w poszukiwaniu magicznego linku do logowania.

Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.

Twoje informacje rozliczeniowe nie zostały zaktualizowane.