Zarządzanie projektami w MŚP. Jak technologie mogą je wspierać?

W 2024 r. AI przyniesie ogromne zmiany w obszarze zarządzania projektami i zasobami ludzkimi w małych i średnich firmach, a odpowiednie jej wykorzystanie może wpłynąć nie tylko na efektywność pracy, ale też na oszczędności. Jak sprawić, by potencjał tej technologii działał na korzyść waszej firmy?

Zarządzanie projektami w MŚP. Jak technologie mogą je wspierać?

W ostatnich latach hybrydowe modele pracy zdominowały światowy rynek zatrudnienia. Wpłynęło to nie tylko na pracowników i pracownice, ale też na menadżerów i menadżerki. Ci ostatni niemal z dnia na dzień stanęli bowiem przed szeregiem wyzwań, które mogą obejmować zarówno kwestie zdalnego zarządzania firmą, jak i nadzorowania talentów, finansów czy technologii.

Małe i średnie przedsiębiorstwa często konkurują z większymi firmami o zdolnych pracowników i pracownice. Oferowanie elastycznych warunków zatrudnienia, w tym opcji pracy zdalnej, może pomóc w przyciąganiu i zatrzymywaniu talentów. Narzędzia do zarządzania zasobami ludzkimi i platformy do pracy zdalnej również mogą przyczynić się do utrzymania zaangażowania i satysfakcji pracowników.

Uzyskaj pełny dostęp do magazynu

Zarejestruj się bezpłatnie, by uzyskać dostęp do całości tego artykułu.

Zarejestruj się
Masz już konto?

Świetnie! Twoja rejestracja się powiodła.

Witaj z powrotem!

Twoja rejestracja w Digitized - magazyn dla ludzi w cyfrowym świecie zakończyła się sukcesem.

Sukces! Sprawdź swoje konto e-mail w poszukiwaniu magicznego linku do logowania.

Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.

Twoje informacje rozliczeniowe nie zostały zaktualizowane.