Katarzyna Derka

Katarzyna Derka
Dziennikarka i miłośniczka nowych mediów. Studiowała na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Specjalizuje się w marketingu internetowym i budowaniem strategii nowych mediów. Od 2019 roku jest certyfikowanym UX/UI Designerem. Pracuje w jednej z największych grup mediowych w Polsce jako redaktorka, prezenterka i Social Media Manager. Prywatnie interesuje się grafiką komputerową i reportażem społecznym.
Katarzyna Derka
Polecane materiały
Lista materiałów: (4)

W 2024 r. AI przyniesie ogromne zmiany w obszarze zarządzania projektami i zasobami ludzkimi w małych i średnich firmach, a odpowiednie jej wykorzystanie może wpłynąć nie tylko na efektywność pracy, ale też na oszczędności. Jak sprawić, by potencjał tej technologii działał na korzyść waszej firmy?

Ślepe podążanie za trendami, brak jasno określonej tożsamości i wizji czy poleganie na zbyt wąskich miernikach sukcesu. Jak nie wpaść w najpopularniejsze pułapki, które czyhają na marki w mediach społecznościowych?

Motywowanie pracowników to nie tylko sztuka, ale także duże wyzwanie, które niesie za sobą kluczowe znaczenie dla sukcesu każdej organizacji. Jak robić to dobrze?

Praca z ludźmi opiera się na nieustającej rozmowie. Proste? Niekoniecznie. Bez znajomości stylu komunikacji naszych współpracowników skazani jesteśmy na nieporozumienia i konflikty. Czy wiesz, który styl określa ciebie?

Świetnie! Twoja rejestracja się powiodła.

Witaj z powrotem!

Twoja rejestracja w Digitized - magazyn dla ludzi w cyfrowym świecie zakończyła się sukcesem.

Sukces! Sprawdź swoje konto e-mail w poszukiwaniu magicznego linku do logowania.

Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.

Twoje informacje rozliczeniowe nie zostały zaktualizowane.